Kontakt

Adresa školy:

Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace 
Dukelská 1423/1 
792 01 BRUNTÁL 
IČ : 00601357
DS: g3ymyix
č.ú.: KB 3937771/0100

Kancelář školy – 595 535 081

Hana Kaluginová – mzdová účetní, personální referentka hana.kaluginova@gymbru.cz
Daniela Pastyříková – ekonomka, hlavní účetní daniela.pastyrikova@gymbru.cz
Hana Straková – administrativa, spisová služba hana.strakova@gymbru.cz
Petr Zlámal – správce budov  tel.: 602 564 982

Kde nás najdete

Telefonní seznam

Ředitel školy        
Mgr. Tomáš Pavelka 595 535 082 reditel@gymbru.cz ředitelna (č. 207) IKT, A
770 104 372
Zástupce statutárního orgánu        
Mgr. Antonín Zgažar 595 535 083 antonin.zgazar@gymbru.cz zástupce ředitele (č. 210) D
604 830 283
Výchovná poradkyně        
Mgr. Lenka Maradová 595 535 087 lenka.maradova@gymbru.cz kab. Ch 306 Ch, konzultace
Metodik prevence        
Mgr. Vladimír Zatloukal 595 535 086 vladimir.zatloukal@gymbru.cz kab. B 308 B, Tv
Školní psycholog        
Mgr. Helmut Bley 595 535 094 helmut.bley@gymbru.cz konzultační místnost konzultace každou středu
         
Pedagogičtí pracovníci        
Mgr. Gabriela Antlová 595 535 094 gabriela.antlova@gymbru.cz konzultační místnost Š
Mgr. Markéta Bystrická 595 535 086 marketa.bystricka@gymbru.cz kab. jazyků 315 A
Mgr. Jana Fotopulosová 595 535 088 jana.fotopulosova@gymbru.cz kab. F 212 Č, Vv
Mgr. Eva Gaidadzi 595 535 096 eva.gaidadzi@gymbru.cz kab. jazyků 315 A
Mgr. Olga Grenarová 595 535 087 olga.grenarova@gymbru.cz kab. Ch 306 M, F
Mgr. Kateřina Grygová 595 535 088 katerina.grygova@gymbru.cz kab. F 212 M, Ch
Jiří Havelka 595 535 087 jiri.havelka@gymbru.cz kab. Ch 306 M, Ch
PaedDr. Petr Houser 737 222 414 petr.houser@gymbru.cz konzultační místnost trenér
602 719 204
Mgr. Hana Hrtoňová 595 535 093 hana.hrtonova@gymbru.cz kab. Čj 120 Č, Vv
Bc. Kateřina Jedličková 774 905 256 katerina.jedlickova@gymbru.cz konzultační místnost trenérka
Mgr. Radovan Jílka 595 535 086 radovan.jilka@gymbru.cz kab. B 308 B
PaedDr. Marie Juránová 595 535 087 marie.juranova@gymbru.cz kab. Ch 306 Č, Hv
Mgr. Richard Klech 604 272 155 richard.klech@gymbru.cz konzultační místnost Č, Tv, trenér
Mgr. Martina Klimešová 595 535 095 martina.klimesova@gymbru.cz kab. Z 129 A, Tv, Z, ZSV
Mgr. Lucie Kováčová 595 535 096 lucie.kovacova@gymbru.cz kab. jazyků 315 A, R
PhDr. Mgr. Martin Krýza 595 535 097 martin.kryza@gymbru.cz kab. ZSV 119 Č, ZSV
Mgr. Jarmila Lázničková 595 535 088 jarmila.laznickova@gymbru.cz kab. 212 M, F
Mgr. Miroslav Lojkásek 595 535 092 miroslav.lojkasek@gymbru.cz kab. ekologie 115 B, Z, koordinátor EVVO
Mgr. Kristína Maderová 595 535 095 kristina.maderova@gymbru.cz kab. Z 129 N
Mgr. Petr Melichar 595 535 098 petr.melichar2@gymbru.cz kab. IKT M, F, IKT
Mgr. Alena Musilová 595 535 097 alena.musilova@gymbru.cz kab. ZSV 119 D, ZSV
Mgr. Jiří Ranostaj 595 535 098 jiri.ranostaj@gymbru.cz kab. IKT IKT, správce sítě
Mgr. Anna Románková 595 535 093 anna.romankova@gymbru.cz kab. Čj 120 A, D
Bc. Dana Rozprýmová 595 535 081 dana.rozprymova@gymbru.cz kancelář školy asistentka pedagoga
Mgr. Jana Schwarz 595 535 093 jana.schwarz@gymbru.cz kab. Čj 120 N, R, Z
Mgr. Petr Skřivánek 595 535 092 petr.skrivanek@gymbru.cz kab. ekologie 115 A
Mgr. Zuzana Šichmanová 595 535 088 zuzana.sichmanova@gymbru.cz kab. F 212 M, Ch
Mgr. Petra Tomanová 595 535 093 petra.tomanova@gymbru.cz kab. Čj 120 Č, Fr
RNDr. Jan Votruba 595 535 088 jan.votruba@gymbru.cz kab. F 212 M, F