Basketbal

BASKETBAL

Trenérka: Bc. Kateřina Jedličková
Harabišová Nela 2.A
Ječmenová Julie 4.A
Mazalová Petra 4.A

Pondělí    16:00 – 17:30   hala Dukelská

                   18:00 – 19:30   Wellness centrum

Úterý        18:30 – 20:00   hala Zeyerova

Středa      16:30 – 18:00    posilovna

                   18:30 – 20:00    hala Zeyerova

Čtvrtek    18:30 – 20:00    hala Zeyerova

                   20:00 – 21:30    zápasy Severomoravské ligy žen

Pátek        7:00 – 7:45         Wellness centrum

                   17:00 – 18:30     hala Zeyerova

19. 9. SK Bruntál – BK Litomyšl 20. 9. SK Bruntál – Žďár nad Sázavou

3. 10. BK Příbor – SK Bruntál 4. 10. Basket Ostrava – SK Bruntál

17. 10. SK Bruntál – Basket Poděbrady 18. 10. SK Bruntál – Basketball Nymburk

21. 11. SK Bruntál – SK UP Olomouc

5. 12. Žďár nad Sázavou – SK Bruntál 6. 12. BK Litomyšl – SK Bruntál

19. 12. SK Bruntál – Basket Ostrava 20. 12. SK Bruntál – BK Příbor

16. 1. Basketball Nymburk – SK Bruntál 17. 1. Basket Poděbrady – SK Bruntál

21. 2. SK UP Olomouc – SK Bruntá

Rozpis zápasů Severomoravské ligy žen

1. 10. Bruntál B – Přerov 15. 10. Lipník nad Bečvou – Bruntál B 5. 11. Bruntál B – SK UP Olomouc B 19. 11. Bruntál B – Havířov B 3. 12. Start Ostrava – Bruntál B 14. 1. Přerov – Bruntál B 28. 1. Bruntál B – Lipník nad Bečvou 9. 2. SK UP OLOMOUC B – Bruntál B 4. 3. Havířov B – Bruntál B 18. 3. Bruntál B – Start Ostrava

tělocvična gymnázia – Dukelská 1423/1, Bruntál 792 01

tělocvična Dukelská – Dukelská 797/5, Bruntál 792 01

Sportovní hala – Zeyerova 1502/14, Bruntál 792 01

Posilovna a wellness centrum – Dukelská 1424/3, Bruntál 792 01

 

Sportovní klub Bruntál – basketbal – Partyzánská 1461/49, Bruntál 792 01

3STREDNIBRUNTAL.CZ

Wellness centrum Bruntál – Dukelská 1424/3, Bruntál 792 01

 

                                                          


Úspěchy basketbalistek na klubové úrovni

           Sezona 2019/2020           vítězky základní skupiny 2. ligy žen
                                       postup do finálové skupiny – dělené 1. a 2. místo
                                       vítězky Severomoravské ligy žen

           Sezona 2018/2019          7. místo ve finálové skupině 2. ligy žen
                                      vítězky Severomoravské ligy žen

           Sezona 2017/2018          8. místo ve finálové skupině 2. ligy žen
                                    vítězky Severomoravské ligy žen

Úspěchy basketbalistek ve škole

          2019                                1. místo Okresní kolo v basketbale 5×5   (Krnov)
                                      2. místo Krajské kolo v basketbale 3×3    (Nový Jičín)
                                      1. místo Okresní kolo v basketbale 3×3   (Krnov)

           2018                               1. a 2. místo Okresní kolo v basketbale 3×3    (Krnov)
                                       2. místo Krajské kolo v basketbale 5×5            (Nový Jičín)