Alpské disciplíny a snowboarding

20 let Moravskoslezského kraje
Logo Moravskoslezského kraje

ALPSKÉ DISCIPLÍNY A SNOWBOARDING

Trenér: PaedDr. Petr Houser
Čecháková Nikola – 4.A – Tréninkové centrum Praděd, snowboardcross
Danos Marian – 4.A – SK Vrbno, alpské disciplíny
Dvořák Filip – 4.A – SKI Slavoj Bruntál, alpské disciplíny
Kappel Adam – 2.A – Tréninkové centrum Praděd, alpské disciplíny
Krupa Adam – 1.A – Lítací Jelen, snowboarding-alpské disciplíny
Otipková Thaisa – 1.A – SK Vrbno, alpské disciplíny
Vašíř Jakub – 2.A – Tréninkové centrum Praděd, alpské disciplíny
Školní rok 2020/2021
Program na:
25. týden (I)
21.06.2021 14:30 škola – motorické testy
22.06.2021 14:30 sraz u školy
23.06.2021 08:00 odjezd od školy – Slezská Harta
24.06.2021 14:30 sraz u školy
25.06.2021  07:00 tělocvična
26.06.2021 volno
27.06.2021 I REGE
24. týden (II)
14.06.2021 14:30 sraz u školy
15.06.2021 14:30 sraz u školy
16.06.2021 14:30 sraz u školy
17.06.2021 14:30 sraz u školy
18.06.2021 14:30 sraz u školy
19.06.2021 volno
20.06.2021 REGE
23. týden (III)
07.06.2021 14:30 hřiště 1.ZŠ – dráha
08.06.2021 14:30 školní hřiště
09.06.2021 14:30 sraz u školy
10.06.2021 14:30 sraz u školy
11.06.2021 14:30 sraz u školy
12.06.2021 I REGE
13.06.2021 volno
22. týden (II)
31.05.2021 14:30 hřiště 1.ZŠ (dráha)
01.06.2021 14:00 sraz u školy 
02.06.2021 12:30 sraz u školy
03.06.2021 12:45 sraz u školy
04.06.2021 14:30 sraz u školy
05.06.2021 volno
06.06.2021 fartlek/kolo
21. týden (I)
24.05.2021 13:30 hřiště/tělocvična
25.05.2021 14:30 tělocvična/hřiště
26.05.2021 14:30 hřiště/tělocvična
27.05.2021 14:30 hřiště/tělocvična
28.05.2021 14:30 hřiště/tělocvična
29.05.2021 volno
30.05.2021 kolo/fartlek
20. týden (II)
17.05.2021 14:00 antigenní testy, tělocvična
18.05.2021 14:00 hřiště 1.ZŠ/tělocvična
19.05.2021 15:00 tělocvična/hřiště
20.05.2021 13:15 hřiště/tělocvična
21.05.2021 14:00 hřiště/tělocvična
22.05.2021 volno
23.05.2021 fartlek/kolo
19. týden (III)
10.05.2021 14:25 antigenní test + hřiště/tělocvična
11.05.2021 14:00 kolo/hřiště
12.05.2021 14:30 kolo/ hřiště
13.05.2021 13:00 tělocvična
14.05.2021 14:00 tělocvična/hřiště
18. týden (II)
03.05.2021 14:25 antigenní test + tělocvična
04.05.2021 14:00 tělocvična/hřiště
05.05.2021 14:00 tělocvična/hřiště
06.05.2021 14:30 tělocvična/hřiště
07.05.2021 14:00 tělocvična/hřiště
08.05.2021 I fartlek/kolo
09.05.2021 volno
17. týden (I)
26.04.2021 14:30 antigenní test + tělocvična
27.04.2021 14:00 tělocvična
28.04.2021 14:30 tělocvična/hřiště
29.04.2021 14:30 antigenní test + tělocvična/hřiště
30.04.2021 12:30 tělocvična/hřiště
01.05.2021 I fartlek/kolo
02.05.2021 volno
16. týden (II) – individuální příprava
19.04.2021 POS rychlá síla – ABC, skoky, přeskoky,výskoky (i s malou zátěží…) – 45 min.
20.04.2021 JIN kompenzační a protahovací cvičení – 45 min
21.04.2021 VYT fartek 60 min./kolo 120 min. – aerobně
22.04.2021 volno
23.04.2021 POS tabata 2 x 30 min. – celé tělo
24.04.2021 SPC koordinační a rovnovážná cvičení – 60 min.
25.04.2021 aktivní odpočinek
15. týden (III) – individuální příprava
12.04.2021 POS tabata – celé tělo – 2 x 30 min.
13.04.2021 JIN kompenzační a protahovací cvičení – 45 min.
14.04.2021 VYT aerobní vytrvalost – 60 min.
15.04.2021 POS výbušná síla dol. končetin, 10/7 opak.,pauza 45s, 4 série-pauza 2 min.
16.04.2021 OBR koordinační a rovnovážná cvičení – 45 min,
17.04.2021 aktivní odpočinek
18.04.2021 VYT aerobní vytrvalost 90 min.
14. týden (II) – individuální příprava
05.04.2021 OBR koordinační a rovnovážná cvičení 45 min.
06.04.2021 VYT aerobní vytrvalost 60 min.
07.04.2021 POS silová vytrvalost se zátěží – dol. končetiny, 15/10 opak. s pauzo 45 s, 2×30 min.
08.04.2021 JIN kompenzační a protahovací cvičení
09.04.2021 POS rychlá síla – ABC,skoky, přeskoky,výskoky,švihadlo,…45 min.
10.04.2021 volno (servis kolo)
11.04.2021 VYT aerobní pásmo (se změnou frekvence) 90 min.
13. týden (I) – individuální příprava
29.03.2021 POS výbušná síla dol. končetin 10/7 opak., pauza 45 s, 3 x  serie s pauzou 2 min.
30.03.2021 VYT aerobní zátěž 60 min.
31.03.2021 aktivní odpočinek
01.04.2021 OBR koordinační a rovnovážná cvičení 45 min.
02.04.2021 POS rychlá síla – švihadlo, přeskoky, ABC,……45 min.
03.04.2021 VYT aerobní zátěž 60 min.
04.04.2021 volno
12. týden (II) – individuální příprava
22.03.2021 volno
23.03.2021 POS silová vytrvalost, nižší intenzita – 20/15 opak. – 45 min.
24.03.2021 OBR koordinační a rovnovážná cvičení – 60 min.
25.03.2021 volno
26.03.2021 VYT aerobní pásmo 60 min.
27.03.2021 POS tabata 2×30 min.
28.03.2021 JIN kompenzační a protahovací cvičení – 60 min.
11. týden (III) – individuální příprava
15.03.2021 OBR koordinační a rovnovážná cvičení – 60 min.
16.03.2021 POS silová vytrvalost se zátěží – (dřepy,výpady,výstupy,..), 20/15 opak., 45 s pauza, 2×30 min.
17.03.2021 VYT aerobní pásmo – 60 min.
18.03.2021 JIN aktivní odpočinek
19.03.2021 POS výbušná síla – ABC,skoky,přeskoky, výskoky – 10/8 opak., 2×30 min.
20.03.2021 JIN kompenzační a protahovací cvičení
21.03.2021 VYT aerobní pásmo 60 min.
10. týden (II) – individuální příprava
08.03.2021 POS tabata https://www.tabataworkout.cz/tabata-izometricke-cviky/ 45 min.
09.03.2021 VYT aerobní pásmo – 60 min.
10.03.2021 OBR koordinační a rovnovážná cvičení 45 min.
11.03.2021 volno
12.03.2021 POS silová vytrvalost – 20-30 opak. nižší intenzita – 45 min.
13.03.2021 JIN protahovací a kompenzační cvičení
13.03.2021 VYT aerobní pásmo – 60 min.
9. týden (I) – individuální příprava
01.03.2021 POS – tabata – 45 min.
02.03.2021 VYT – aerobní pásmo – 60 min.
03.03.2021 volno
04.03.2021 SPC – koordinační a rovnovážná cvičení 60 min.
05.03.2021 POS – výbušná síla – ABC, skoky, přeskoky, výskoky, … 10/8 opak. – 8 sérií
06.03.2021 volno
07.03.2021 JIN – aktivní odpočinek …
8. týden (II) – individuální příprava
22.02.2021 volno
23.02.2021 POS – silová vytrvalost nohy, nižší intenzita – 3 x 5 cviků – 40-50 opak., protahovací cvičení
24.02.2021 VYT – fartlek, časté střídání tempa – 60 min.
25.02.2021 SPC – koordinační a rovnovážná cvičení 60 min.
26.02.2021 POS – rychlá síla – švihadlo, skoky, přeskok
7. týden (III) – individuální příprava
15.02.2021 VYT – obecná v aerobním pásmu – 60 min.
16.02.2021 POS – rychlá síla (10 x 15/12 skoků, přeskoků, výskoků – i jednonož, stabilizační cvičení)
17.02.2021 protahovací cvičení
18.02.2021 POS – dvoufázově tabata 2 x 45 min (ráno/odpoledne)
19.02.2021 POS – maximální síla – nohy, trup, paže
20.02.2021 koordinační a rovnovážná cvičení
21.02.2021 VYT – obecná v aerobním pásmu – 60 min
6. týden (II) – individuální příprava:
08.02.2021 POS (tabata 45 min)+protahovací cvičení
09.02.2021 VYT (obecná  60 min. – TF v aerobním pásmu-fartlek/zrychlená chůze)
10.02.2021 POS (výbušná síla – ABC, skoky, přeskoky, výskoky,.. 10/8 opak. – 8 sérií)
11.02.2021 volno
12.02.2021 koordinační a rovnovážná cvičení
13.02.2021 POS (silová vytrvalost celé tělo – 20-30 opak, nižší intenzita – 45 min.)
14.02.2021 volno
5. týden (I) – individuální příprava:
01.02.2021 POS dvoufázově 2 x 30 min. https://www.tabataworkout.cz/tabata-cviceni-s-vlastni-vahou-ii/
02.02.2021 POS dvoufázově 2 x 30 min. https://www.tabataworkout.cz/tabata-izometricke-cviky
03.02.2021 volno
04.02.2021 VYT fartlek/zrychlená chůze – 45/60 min.
05.02.2021 POS výbušná síla – ABC, skoky, přeskoky, výskoky,…10/8 opak. 8 sérií
06.02.2021 protahovací a kompenzační cvičení
07.02.2021 volno
4. týden (II) – individuální příprava / klubová:
25.01.2021 POS (tabata 45 min)+protahovací cvičení
26.01.2021VYT (obecná  60 min. – TF v aerobním pásmu-fartlek/zrychlená chůze) // 13:00 klubový trénink Annaberg
27.01.2021  POS (výbušná síla – ABC, skoky, přeskoky, výskoky, … 10/8 opak. – 8 sérií) // 07:30 klubový trénink Annaberg
28.01.2021 volno
29.01.2021 koordinační a rovnovážná cvičení // 07:30 klubový trénink Annaberg
30.01.2021 POS (silová vytrvalost celé tělo – 20-30 opak, nižší intenzita – 45 min.) // 07:30 klubový trénink Annaberg/Karlov
31.01.2021 volno
3. týden (III):
18.01.2021 POS – rychlá síla (10×12 skoků – vysoké překážky, stabilizační skoky)
19.01.2021 POS – maximální síla – paže,nohy,trup – 45 min.
20.01.2021 aktivní odpočinek
21.01.2021 klubový trénink – skialpy Karlov / lyže,SB  Annaberg
22.01.2021 klubový trénink Annaberg
23.01.2021 Klobouk
24.01.2021 volno
 

Trenér alpských disciplín:

PaedDr. Petr Houser  737 222 414  602 719 204