Týdenní program

21. týden (III)
20.05.19 12:45 tělocvična/hřiště
21.05.19 13:45 tělocvična/hřiště
22.05.19 14:30 tělocvična/hřiště
23.05.19 14:30 tělocvična/hřiště
24.05.19 08:30 kolo
25.05.19 I REGE
26.05.19 I F
 
20. týden (II)
13.05.19 16:00 hala
14.05.19 14:30 tělocvična
15.05.19 14:30 tělocvična
16.05.19 14:30 tělocvična
17.05.19 08:30 kolo
18.05.19 volno
19.05.19 09:30 K/F
 
19. týden (I)
06.05.19 16:00 hala
07.05.19 14:30 tělocvična
08.05.19 09:30 kolo
09.05.19 I REGE
10.05.19 volno
11.05.19 I F/K
12.05.19 I volno
 
18. týden (II)
29.04.19 16:00 hala
30.04.19 14:30 tělocvična
01.05.19 09:30 kolo – sraz u školy 
02.05.19 13:00 kolo
03.05.19 08:30 kolo
04.05.19 I REGE
05.05.19 I POS
 
17. týden (III)
22.04.19 volno
23.04.19 14:30 hřiště/tělocvična
24.04.19 I POS
25.04.19 14:30 hřiště/tělocvična
26.-28.04.19 podle podmínek...
 
16. týden (II)
15.04.19 16:00 hala
16.04.19 14:30 tělocvična
17.04.19 08:00 Praděd
18.-21.04.19 podle podmínek Praděd
 
15. týden (I)
08.04.19 16:00 hala
09.04.19 14:30 tělocvična
10.04.19 14:30 tělocvična
11.04.19 14:30 tělocvična
12.04.19 I REGE
13.-14.04.19 –podle podmínek Praděd
 
14. týden (II)
01.04.19 16:00 hala
02.04.19 07:30 odjezd od školy Praděd
03.04.19 07:30 odjezd od školy Praděd
04.04.19 07:30 odjezd od školy Praděd
05.04.19 I REGE
06.04.19 volno
07.04.19 I PO
 
13. týden (III)
25.03.19 16:00 hala
26.03.19 14:30 tělocvična
27.03.19 14:30 tělocvična
28.03.19 14:30 tělocvična
29.03.19 I REGE
30.03.19 I volno
31.03.19 I POS
12. týden (II)
18.03.19 16:00 hala
19.03.19 volno
20.03.19 08:00 Klobouk OSL měřený trénink
21.03.19 08:00 Klobouk SL měřený trénink
22.03.19 08:00 AD MČR // Klobouk OSL měřený trénink
23.03.19 AD MČR
24.03.19 AD MČR
11. týden (I)
11.03.19 16:00 hala
12.03.19 12:00 odjezd Karlov SL,SBX
13.03.19 volno
14.03.19 Přebor SŠ – OSL
15.03.19 bude upřesněno
16.-17.03.19 AD-JP/SB-ČP
10. týden (II)
04.03.2019 volno
další dny podle podmínek – SMS
9. týden (III)
25.02.19 volno
26.02.19 14:00 odjezd od školy – Klobouk
27.02.19 volno
28.02.19 07:30 odjezd od školy – Klobouk
01.03.19 bude upřesněno podle podmínek
02.03.19 volno
03.03.19 měřený trénink Katr
8. týden (II)
18.02.19 16:00 hala
19.02.19 14:00 odjezd od školy – Klobouk
20.02.19 volno
21.02.19 závody škol – OSL - Myšák
22.02.19 bude upřesněno
23.-24.02.19 AD - UKZ Klobouk, FIS/CIT Mísečky // SB – FIS/ČP SBX Boží Dar
7. týden (I) 
11.02.19 16:00 hala
12.02.19 12:00 odjezd od školy Karlov – SBX/OSL,SL
13.02.19 volno
14.02.19 12:00 odjezd od školy Karlov – SBX/OSL,SL
15.02.19 volno
16.-17.02.19 AD - FIS/ČP // SB – VJ,SBX
6. týden (II)
04.02.19 16:00 hala
05.02.19 12:00 odjezd od školy Karlov
06.02.19 volno
07.02.19 12:00 odjezd od školy Karlov
08.02.19 SB Dolní Morava-SBX/AD volno
09.02.19 SB FIS MČR SBX/AD I VJ
5. týden (III)
28.01.19 16:00 hala
29.01.19 13:00 Klobouk
30.01.19 volno
31.01.19 08:00 Klobouk
01.02.19 I VJ AD/SB
02.-03.02.19 AD MČRJ // I VJ AD/SB
4. týden (II)
21.01.19 16:00 hala
22.01.19 14:00 odjezd od školy –Karlov
23.01.19 volno
24.01.19 bude upřesněno podle podmínek - Dolní Morava/Karlov
25.01.19 volno
26.01.19 I VJ
27.01.19 Jesenický pohár
3. týden (I)
14.01.19 16:00 hala
15.01.19 14:00 odjezd od školy – Karlov
16.01.19 volno
17.01.19 13:00 odjezd od školy – Karlov
18.01.19 volno
19.-20.01.19 I AD/SB
2. týden (II)
07.01.19 16:00 tělocvična
08.01.19 14:00 odjezd od školy – Klobouk
09.01.19 volno
10.01.19 13:00 odjezd od školy – Klobouk
11.01.19 volno
víkendový program bude upřesněn
1. týden (III)
31.12.18 I L/SB/POS
01.01.19 volno
02.01.19 I L/SB/POS
03.01.19 14:30 tělocvična
04.01.19 I L/SB
05.01.19 AD-FIS/NJR  // SB-VJ
06.01.19 AD-FIS/NJR // Jesenický pohár // SB-VJ
52. týden (II)
24.12.18 volno
25.12.18 I L/SB/POS
26.12.18 volno
27.12.18 I L/SB/POS
28.12.18 volno
29.12.18 I L/SB/POS
30.12.18 I L/SB/POS
51. týden (I)
17.12.18 volno
18.12.18 14:30 tělocvična
19.12.18 14:30 tělocvična
20.12.18 14:30 tělocvična
21.12.18 volno
22.12.18 I lyže/snowboard
23.12.18 I lyže/snowboard
50. týden (II)
10.12.18 volno
11.12.18 14:30 tělocvična
12.12.18 14:30 tělocvična
13.12.18 14:30 tělocvična
14.12.18 14:30 tělocvična
15.12.18 I lyže/snowboard
16.12.18 I lyže/snowboard
49. týden (III)
03.12.18 16:00 hala
04.12.18 14:30 tělocvična
05.12.18 14:30 tělocvična
06.12.18 14:30 tělocvična
07.12.18 14:30 tělocvična
08.12.18 I REGE
09.12.18 volno
48. týden (II)
26.11.18 Stubai
27.11.18 Stubai
28.11.18 volno
29.11.18 14:30 tělocvična
30.11.18 I POS
01.12.18 I REGE
02.12.18 volno
47. týden (I)
19.11.18 16:00 hala
20.11.18 14:30 tělocvična
21.11.18 14:30 tělocvična
22.11.18 I REGE
23.11.18 13:00 odjezd od školy – Stubai
46. týden (II)
12.11.18 taneční
13.11.18 14:30 tělocvična
14.11.18 14:30 tělocvična
15.11.18 14:30 tělocvična
16.11.18 I REGE
17.11.18 I POS
18.11.18 volno
45. týden (III)
05.11.18 taneční
06.11.18 I REGE
07.-11.11.18 13:00 odjezd od školy Stubai II
44. týden (II)
29.10.18 08:00 tělocvična
30.10.18 IREGE
31.10.18 13:00 odjezd od školy – STUBAI I
01.-04.11.18 soustředění Stubai
43. týden (I)
22.10.18 taneční
23.10.18 14:30 tělocvična
24.10.18 14:30 tělocvična
25.10.18 14:30 tělocvična
26.10.18 14:30 tělocvična
27.10.18 I REGE
28.10.18 volno
42. týden (II)
15.10.18 taneční
16.10.18 14:30 tělocvična/hřistě
17.10.18 14:30 tělocvična/hřiště
18.10.18 14:30 tělocvična/hřiště
19.10.18 14:30 tělocvična/hřiště
20.10.18 I REGE
21.10.18 volno
41. týden (III)
08.10.18 taneční
09.10.18 14:30 tělocvična
10.10.18 14:30 tělocvična
11.10.18 14:30 tělocvična
12.10.18 14:30 tělocvična
13.10.18 I REGE
14.10.18 volno
40. týden (II)
01.10.18 taneční
02.10.18 14:40 tělocvična
03.10.18 06:30 odjezd od školy – funkční vyšetření Olomouc
04.10.18 14:30 tělocvična
05.10.18 14:30 tělocvična
06.10.18 I REGE
07.10.18 I POS


39. týden (I)
24.09.18 taneční
25.09.18 14:30 tělocvična/hřiště
26.09.18 14:30 tělocvična/hřiště
27.09.18 14:30 tělocvična/hřiště
28.09.18 volno
29.09.18 I F/K
30.09.18 I REGE

38. týden (II)
17.09.18 taneční
18.09.18 14:30 hřiště
19.09.18 14:30 hřiště
20.09.18 14:30 hřiště
21.09.18 08:30 školní hřiště
22.09.18 I REGE
23.09.18 kontrolní závody Karlov

37. týden (III)
10.09.18 I REGE
11.09.18 14:30 hřiště
12.09.18 14:30 hřiště
13.09.18 14:30 hřiště
14.09.18 07:00 tělocvična
15.09.18 I REGE
16.09.18 I JIN

36. týden (II)
03.09.18 09:00 sraz u tělocvičny
04.09.18 12:30 hřiště
05.09.18 14:30 hřiště
06.09.18 volno
07.09.18 I F
08.09.18 I JIN
09.09.18 I F/K

35. týden(I)
K 30
F 5
JIN 2

34. týden(II)
K 30
F 5
POS 1
JIN 1
26.08.2018 Karlov - MTB Maraton

33. týden(III)
K 50
F 5
POS 1
JIN 2

32. týden(II)
K 40
F 5
POS 1
JIN 2

31. týden(I)
K 30
F 5
JIN 2

30. týden(II)
K 40
F 5
POS 1
JIN 2

29. týden(III)
K 50
F 5
POS 2
JIN 2

28. týden(II)
K 40
F 5
POS 1
JIN 2

27. týden(I)
K 30
F 5
JIN 2

26. týden (II)
25.06.18 I F/K
26.06.18 12:30 Park – brusle / skate-longboard
27.06.18 dopoledne sportovní den (kolo), 12:30 odjezd od školy – Avalanche – brusle / skate-longboard
28.06.18 12:30 Park – brusle / skate-longboard
29.06.18 volno
30.06.18 I F/K/JIN
01.07.18 volno

25. týden (III)
18.06.18 14:30 hřiště
19.06.18 I REGE
20.06.18 I F
21.06.18 14:30 hřiště – TESTY + upřesnění programu

24. týden (II)
11.06.18 14:30 hala
12.06.18 14:30 hala
13.06.18 14:30 hala
14.06.18 14:30 hala
15.06.18 volno
16.06.18 I F/K/J
17.06.18 volno

23. týden (I)
04.06.18 14:30 hala
05.06.18 14:30 hala
06.06.18 volno
07.06.18 14:30 hala
08.06.18 I F/K/J
09.06.18 I F/K/J
10.06.18 volno

22. týden (II)
28.05.18 14:30 hala
29.05.18 14:30 hala
30.05.18 14:30 hala
31.05.18 volno
01.06.18 I F/K
02.06.18 I JIN
03.06.18 volno

21. týden (III)
21.05.18 14:30 hala/hřiště
22.05.18 14:30 hala/hřiště
23.05.18 I F/K
24.05.18 14:30 hala/hřiště
25.05.18 I F/K
26.05.18 I JIN
27.05.18 volno

20. týden (II)
14.05.18 14:30 hřiště
15.05.18 I REGE
16.05.18 14:30 kondiční test místo bude upřesněno
17.05.18 14:30 hřiště
18.05.18 volno
19.05.18 I F/K
20.05.18 volno

19. týden (I)
07.05.18 I F/K
08.05.18 I REGE
09.05.08 14:30 hřiště
10.05.18 14:30 hřiště
11.05.18 volno
12.05.18 I F/K
13.05.18 I JIN

18. týden (II)
30.04.18 13:30 hřiště
01.05.18 I REGE
02.05.18 14:30 hřiště
03.05.08 I F/K
04.05.18 volno
05.05.18 I F/K/JIN
06.05.18 volno


Roční tréninkový cyklus 2018/19


17. týden (III)
23.04.18 14:30 hřiště
24.04.18 I REGE
25.04.18 14:30 hřiště
26.04.18 14:30 hřiště
27.04.18 volno
28.04.18 I F/K
29.04.18 I JIN

16. týden (II)
16.04.18 program upřesní o velké přestávce Richard Klech
17.04.18 I REGE
18.04.18 14:30 písemná práce – Pravidla lyžování a snowboardingu + hřiště/park
19.04.18 14:30 hřiště/park/tělocvična
20.04.18 volno
21.04.18 I Kolo/Fartlek
22.04.18 I POS

15. týden (I)
09.04.18 15:45 hala + tréninkové deníky
10.04.18 Praděd – bude upřesněno
11.04.18 I REGE
12.04.18 14:30 tělocvična
13.04.18 volno
14.04.18 I F/K/JIN
04.04.18 volno

14. týden (II)
02.04.18 volno
03.04.18 08:00 učebna IVT + tréninkový deník
04.04.18 14:30 tělocvična
05.04.18 14:30 tělocvična
06.04.18 volno
07.04.18 I POS
08.04.18 I REGE

13. týden (III)
26.03.18 13:30 sraz u tělocvičny
27.03.18 I REGE
28.03.18 14:30 tělocvična
další program podle podmínek

12. týden (II)
19.03.18 13:00 odjezd od školy – Klobouk AD-SL / SB-VJ
20.03.18 I REGE
21.03.18 07:45 odjezd od školy – Klobouk
22.03.18 volno
23.03.18 měřený trénink OSL – Klobouk
24.03.18 I VJ
25.03.18 volno

11. týden (I)
13.03.18 14:30 tělocvična
14.03.18 I REGE
15.03.18 14:30 tělocvična
16.03.18 dopoledne měřený trénink
17.03.18 volno
18.03.18 I VJ

10. týden (II)
05.03.18 14:25 škola – upřesnění programu
06.03.18 I REGE
07.03.18 měřený trénink
08.03.18 volno
09.03.18 SB závod Dolní Morava // AD klubová příprava
10.-11.03.18 SB FIS Dolní Morava // AD UKZ Kyčerka

9. týden (III)
26.02.18 I REGE
další program po dobu prázdnin přes sms

8. týden (II)
19.02.18 14:25 sraz u tělocvičny – upřesnění programu
víkend: AD J-FIS, ž-UKZ // SB FIS/ČR SBX

7. týden (I)
AD J - závody FIS – POL,SVK
SB+ AD ž – školní lyžařský kurz

6. týden (II)
05.02.18 14:25 sraz u tělocvičny – upřesnění individuální dopravy
další přes e-mail a sms
program na víkend:
AD – ž UKZ // J – FIS/předjezd UKZ
SB – FIS/ČP Pec pod Sněžkou

5. týden (III)
29.01.18 volno
30.01.18 I REGE
31.01.18 07:30 odjezd od školy –Klobouk
01.02.18 I POS
další bude upřesněno
víkend: AD RKZ 2 / SB ČP

4. týden (II)
22.01.18 16:00 škola – písemka: Pravidla AD/SBX
23.01.18 I REGE
další program podle školy – sms
27.-28.01.18 AD závody FIS/SB – I VJ

3. týden (I)
15.01.18 I REGE
16.01.18 08:00 měřený trénink Kazmarka
17.01.18 08:00 měřený trénink Kazmarka
18.01.18 volno
19.01.18 bude upřesněno sms pod závodního programu
AD – RKZ + FIS
SB – FIS

2. týden (II)
08.01.18 I POS
09.01.18 I REGE
10.01.18 13:30 odjezd od školy – Klobouk-OSL/SBX
+ upřesnění programu na další dny
AD – RKZ Ještěd / FIS Albrechtice
SB – MČR SBX Dolní Morava

1. týden (III)
01.01.18 volno
02.01.18 volno
03.01.18 14:30 tělocvična
04.01.18 14:30 tělocvična
05.01.18 volno
06.01.18 I VJ
07.01.18 volno

52. týden (II)
aktuálně podle sněhových podmínek
individuálně VJ, případně sms