Přehled nejlepších výsledků žáků Všeobecného a sportovního gymnázia, Bruntál, p. o. ve šk. roce 2013/2014

CYKLISTIKA: Jirí Petruš - junior
1.místo MCR casovka družstev – Racice
2.místo CP mládeže – Sobeslav, Žirovnice
3.místo CP mládeže – MJV Ostrava
4.místo CP mládeže - Louny Cyklokros
7.místo CP – Milovice, Louny
12.místo – Celkové poradí CP – TOI-TOI cup 2013/2014

Václav Prejda – junior
5.místo CP mládeže – MJV Ostrava
6.místo CP mládeže – Zbraslav u Brna, Louny
12.místo CP mládeže - Sobeslav
Cyklokros
9. místo CP Unicov, Chomutov
13. místo celkové poradí CP TOI-TOI Cup 2013/14

Rostislav Brokeš – U23
37.místo – UCI 1.2. ITA – Cremona
43.místo – UCI 2.2 Rumunsko
19.místo – VC Hradce Králového
21.místo – O cenu Kyjovska - Kyjov
1.místo – MP Lanškroun
2.místo – GP Forman Cycling – Starý Jicín
Cyklokros
21. místo CP Holé Vrchy
25. místo MCR Loštice

Jakub Rohácek – žáci starší
10.místo MCR mládeže – Trebušín
5.místo – 3.etapa MZM Lanškroun
Cyklokros
4.místo CP mládeže – Námešt na Hané
5.místo CP mládeže – Kutná Hora, Milovice, Veselí nad Lužnicí, Holé Vrchy
5.místo celkové poradí CP TOI-TOI Cup 2013/14

Nela Haláková – žákyne
3.místo MCR casovka dvojic – Racice
5.místo CP mládeže – Kyjov, Zbraslav u Brna
7.místo MCR mládeže silnicní závod – Trebušín
8. místo MCR mládeže casovka jednotlivkyn – Racice
1.místo KP casovka jednotlivkyn – Stonava
1.místo KP silnicní závod - Petrvald
Cyklokros
10.místo – CP Unicov
11.místo – CP Námešt na Hané, Jabkenice
12.místo – CP MCR Slaný

Adam Hlávka – kadet
24.místo –CP mládeže – MJV Ostrava
2.místo – JŠ Vidnava
4.místo – JŠ Rapotín
7.místo – Pohár MSSC Orlová

Klára Škopcová – juniorka
3.místo KP casovka jednotlivkyn – Stonava
3.místo JŠ Rapotín
11. místo JŠ Vidnava
Cyklokros
1.místo – Oderský pohár – Daviduv mlýn
2.místo – Oderský pohár - Vrbno
5.místo – Oderský pohár - Krnov
1.místo celkové poradí Oderský pohár 2013

Eliška Sýkorová - juniorka
Cyklokros
2.místo – Oderský pohár – Daviduv mlýn
3.místo – Odderský pohár – Vrbno
7. místo – Oderský pohár – Krnov 
2.místo – celkové poradí Oderský pohár 2013

SNOWBOARDING
Lucie Korhelová – vyhrála nominacní závod Moravskoslezského kraje na Zimní olympiádu 
detí a mládeže 2014 – na ZODM obsadila 5. místo v obrím slalomu i paralelním slalomu

ALPSKÉ DISCIPLÍNY
David Bolek – zacal bodovat v Ceském poháru – celkove 22. místo

BIATLON
Marek Ohnoutka – 2. místo v celkovém hodnocení Ceského poháru v letním biatlonu
9. místo v celkovém hodnocení Ceského poháru v biatlonu

ORIENTAČNÍ SPORTY
Vojtech Matuš – clen RDJ LOB, úcast na MSJ LOB v Estonsku
8. místo M CR sprint Znojmo

Jana Tesarová – clenka VD CR v OB
12. místo M CR klasická trat Rejvíz