Přehled umístění žáků v soutěžích

Okresní kola soutěží

Název

1. místo

2. místo

3. místo

Soutěž v jazyce německém

3

1

1

Soutěž v uměleckém přednesu

1

Dějěpisná olympiáda

1

Fyzikální olympiáda

1

1

1

Olympiáda v českém jazyce

1

1

Matematická olympiáda

1

2

Futsal

1

Zeměpisná olympiáda

1

1

1

Soutěž v jazyce anglickém

2

1

Archimediáda

2

1

Požární ochrana očima dětí 2015

3

2

4

Kopaná – hoši – Pohár Josefa Masopusta

1

Volejbal - dívky

1

1

Basketbal – hoši, dívky

1

2

Přespolní běh – hoši, dívky

2

2

1

Okresní soutěže celkem

19

13

13

Krajská kola soutěží

Název

1. místo

2. místo

3. místo

Přespolní běh – hoši a dívky

1

1

1

Soutěž v jazyce německém

1

Soutěže v informatice

2

1

Eurorebus - jednotlivci

2

Basketbal - dívky

1

Juniorský maraton

1

Předčítání německého textu

1

1

Požární ochrana očima dětí 2015

2

1

1

Soutěž o EU - družstva

1

Krajské soutěže celkem

5

7

6

 

Další významná umístění žáků

Krajská kola

Úspěšný řešitel Fyzikální olympiády kategorie C

Tři úspěšní řešitelé Fyzikální olympiády kategorie D

4. místo Matematická olympiáda v kategorii Z9 + další úspěšný řešitel

32. místo v krajské soutěži ICT

5. místo Opavský Robocup

23. a 24. místo Biologická olympiáda v kategorii A a B

5. místo dějepisné soutěže (jednotlivci)

12. místo dějepisná soutěž (družstvo)

5. místo v Soutěži v jazyce francouzském

4. místo Gastrosoutěž ve francouzštině (družstvo)

5. místo v Soutěži v jazyce anglickém

14. místo v Olympiádě v českém jazyce

9. a 12. místo v Zeměpisné olympiádě

4. místo EUROREBUS (jednotlivci)

5. místo Pohár Josefa Masopusta

4. místo v přespolním běhu – družstvo hochů

1. místo v testování českého jazyka žáků 6. tříd ZŠ a prim víceletých gymnázií

1. místo v testování matematiky žáků 6. tříd ZŠ a prim víceletých gymnázií

1. místo v testování obecných stud. předpokladů žáků 6. tříd ZŠ a prim vícel. gymnázií

Celostátní kola a mezinárodní soutěže

Juniorský maraton – 20. místo družstvo (součást Pražského maratonu)

Brněnská logická hra – 179. místo z 535 týmů

Angličtinář roku – 6. a 8. místo

„Nebojme se myslet“ – 6. místo

VI. ročník mezinárodního historického klání „Slezské hrady a zámky“ – postup mezi 28 finalistů z 600 účastníků

Mistrovství ČR ve střeleckých disciplínách – 1x mistr ČR, 2x 2. místo, 1x 3. místo (vše vzduchová pistole)

Střelba – 1. místo Letní hry dětí a mládeže

Sportovní obor (na vrbenském pracovišti) - úspěchy v celostátních kolech soutěží

Cyklistika – účast na závodech MČR a Českého poháru – práce pro tým.

Biatlon – 2. místo MČR v letním biatlonu; 11. místo a 13. místo v závodech Českého poháru v biatlonu.

Alpské disciplíny – 5. místo Mistrovství ČR ve slalomu – junioři.

Orientační sporty – 5. místo MSJ LOB – štafety; 24. místo MSJ LOB – jednotlivci; 2x 1. místo MČR LOB.

Snowboard – 2. místo a 3. místo Mistrovství ČR juniorů (paralelní a obří slalom).