Přehled umístění žáků v soutěžích

Okresní kola soutěží

Název

1. místo

2. místo

3. místo

Soutěž v jazyce německém

2

1

1

Soutěž v uměleckém přednesu

1

Biologická olympiáda

1

Přespolní běh hoši+dívky

2

1

Fyzikální olympiáda

1

1

Olympiáda v českém jazyce

2

1

Matematická olympiáda

1

1

Pythagoriáda

1

Minifotbal

1

Zeměpisná olympiáda

1

Soutěž v jazyce anglickém

1

2

Archimediáda

1

1

Požární ochrana očima dětí 2014

1

1

Kopaná – hoši – Pohár Josefa Masopusta

1

Volejbal – dívky

1

Basketbal – dívky – 3x3

1

Basketbal – dívky

1

Okresní soutěže celkem

13

11

6

Krajská kola soutěží

Název

1. místo

2. místo

3. místo

Přespolní běh – hoši a dívky

1

1

Soutěž v jazyce německém

1

1

Gastrosoutěž ve francouzštině

1

Eurorebus – družstvo

1

Eurorebus – jednotlivci

1

Krajské soutěže celkem

3

3

1

Další významná umístění žáků

Krajská kola

Úspěšný řešitel Fyzikální olympiády kategorie E

Úspěšný řešitel Fyzikální olympiády kategorie D

Úspěšný řešitel Biologické olympiády kategorie D

27. místo – krajská soutěž ICT

18. místo – Chemická olympiáda v kategorii B

6. místo – dějepisná soutěž (jednotlivci)

7. místo – dějepisná soutěž (družstvo)

9. místo – Soutěž v jazyce francouzském

5. místo a 14. místo – Olympiáda v českém jazyce

11. místo – Zeměpisná olympiáda

5. místo – Juniorský maratón

5. místo – Pohár Josefa Masopusta

1. místo vtestování matematiky žáků 9. tříd ZŠ a kvart víceletých gymnázií

1. místo v testování českého jazyka žáků 6. tříd ZŠ a prim víceletých gymnázií

1. místo v testování matematiky žáků 6. tříd ZŠ a prim víceletých gymnázií

1. místo v testování obecných stud. předpokladů žáků 6. tříd ZŠ a prim vícel. gymnázií

Celostátní kola a mezinárodní soutěže

Přespolní běh – hoši – 11. místo družstva (Vojtěch Matuš byl ve své kategorii první)

Brněnská logická hra – 66. místo z 396 týmů

Angličtinář roku – 36. místo

Eurorebus – 11. místo

Nebojme se myslet“ – 6. místo

Česká lingvistická olympiáda – 27. místo

Dějepisná česko-slovenská soutěž – 3. místo

 

Cena Dr. Ernesta Berla byla udělena za úspěšnou reprezentaci školy v chemických soutěžích a práci pro školu.

 

Sportovní obor (na vrbenském pracovišti) - úspěchy v celostátních kolech soutěží

Cyklistika 3. místo MČR časovka dvojic; 1. místo MČR časovka družstev; 37. místo U23 Cremona; medailová umístění na ČP mládeže silnice; 3. místo Přebor Moravskoslezského kraje časovka; 5., 12., 13. místo v celkovém pořadí ČP TOI-TOI Cup 2013/2014 cyklokros v různých kategoriích.

Biatlon – 7. místo na Zimních hrách dětí a mládeže; 2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v letním biatlonu; 9. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v biatlonu.

Alpské disciplíny – 22. místo v Českém poháru.

Orientační sporty člen RDJ LOB a účast na MSJ MTBO; členka VD ČR v orientačním běhu.

Snowboard 5. místo na Zimních hrách dětí a mládeže (paralelní i obří slalom).