Soutěž Počet 1. míst Počet 2. míst Počet 3. míst
Okresní kola
Archimediáda 0 1 1
Basketbal - dívky 1 0 0
Biologická olympiáda 0 0 1
Chemická olympiáda 0 1 0
CORNY středoškolský atletický pohár - hoši 0 0 0
CORNY středoškolský atletický pohár - dívky 0 1 0
Dějepisná olympiáda 1 0 0
Ekologická soutěž 1 0 0
Fyzikální olympiáda 0 2 0
Kopaná - hoši (kategorie VI.A) 0 1 0
Matematická olympiáda 0 0 1
Olympiáda v českém jazyce 0 1 0
Požární ochrana očima dětí 1 2 1
Pythagoriáda 0 1 0
Přespolní běh - hoši + dívky 2 0 0
Soutěž v jazyce anglickém 0 3 0
Soutěž v jazyce německém 1 0 0
Volejbal - dívky 0 0 1
Zeměpisná olympiáda 0 1 1
Krajská kola
Basketbal dívky 1 0 0
Krajský přebor v lyžování 10 3 1
MS Office 0 1 0
Office Arena 2012 1 0 0
Přespolní běh - hoši a dívky 1 0 1
Celostátní kola
Přespolní běh - hoši 0 1 0

 

Další významná umístění  žáků

 

Celostátní kola a mezinárodní soutěže

Účast ve finále soutěže Slezské hrady a zámky (ČR a Pl)
1. místo ve výtvarné části mezinárodní soutěže Humans in Space (USA)
Cena knihovny Václava Havla za nejlepší studentský esej

 

Krajská kola

Úspěšný řešitel Fyzikální olympiády kategorie E
Úspěšný řešitel Chemické olympiády - 7. místo
Dějepisná soutěž - 10. místo
Olympiáda českého jazyka - 5. místo
Soutěž v jazyce francouzském - 6. a 11. místo
Zeměpisná olympiáda - 12. místo
CORNY - středoškolský atletický pohár (hoši) - 5. místo

Žákyně Markéta Krykorková byla vybrána mezi 25 nejúspěšnějších žáků středních škol v Moravskoslezském kraji.
Žákyně Ewa Haltof a žák Antonín Lant byli oceněni Okresním sdružením ČSTV jako nejlepší sportovci okresu Bruntál

Soutěž Počet 1. míst Počet 2. míst Počet 3. míst
Okresní kola
Archimediáda 0 1 1
Basketbal dívek 0 1 0
Chemická olympiáda 0 1 0
Dějepisná olympiáda 0 0 1
Fyzikální olympiáda 0 2 1
Matematická olympiáda 1 0 1
Olympiáda v českém jazyce 1 0 1
Pythagoriáda 0 1 0
Přespolní běh 0 0 2
Soutěž v jazyce anglickém 0 1 0
Zeměpisná olympiáda 0 1 1
Krajská kola
MS Office 0 0 1
OfficeArena 2012 0 1 0
Olympiáda v českém jazyce 0 0 1
Prezentiáda 1 0 0

 

Další významná umístění studentů

 

Krajská kola

4. místo v soutěži MS Office

Úspěšný řešitel Chemické olympiády

10. místo a úspěšný řešitel Matematické olympiády

5. místo a úspěšný řešitel Fyzikální olympiády

 

Celostátní kola

4. místo v soutěži Prezentiáda

4. místo v Literárně - výtvarné soutěži KOMIKS NÁS BAVÍ!

Soutěž Počet 1. míst Počet 2. míst Počet 3. míst
Okresní kola
Chemická olympiáda 1 0 1
Košíková dívek 0 1 0
Matematická olympiáda 2 1 1
Olympiáda v českém jazyce 1 1 0
Přespolní běh dívek 2 1 0
Recitační soutěž 0 1 0
Zeměpisná olympiáda 1 0 1
Krajská kola
Běh na lyžích 1 3 0
MS Office 0 0 1
Orientační běh 1 2 1
Přespolní běh dívek 2 0 1
Sjezdové lyžování 4 3 3

 

Další významná umístění studentů

 

Okresní kola

6., 8. a 13. místo a úspěšní řešitelé Dějepisné olympiády

5. místo a úspěšný řešitel Matematické olympiády

 

Krajská kola

17. místo a úspěšný řešitel Chemické olympiády

7. místo a úspěšný řešitel Zeměpisné olympiády

2x úspěšný řešitel Matematické olympiády

Nominace do národní přehlídky recitace

8. místo a úspěšný řešitel Fyzikální olympiády

Úspěšný řešitel Fyzikální olympiády

2x 4. místo v orientačním běhu

 

Celostátní kola

4. místo v přespolním běhu dívek (jednotlivci) 

5. místo v přespolním běhu dívek (družstvo)

Soutěž Počet 1. míst Počet 2. míst Počet 3. míst
Okresní kola
Chemická olympiáda 0 0 1
Dějepisná olympiáda 0 0 1
Fyzikální olympiáda 1 0 0
Matematická olympiáda 2 1 2
Olympiáda v českém jazyce 1 1 1
Pythagoriáda 0 1 1
Přespolní běh 2 1 0
Soutěž v jazyce anglickém 1 0 2
Zeměpisná olympiáda 1 0 1
Krajská kola
Prezentiáda 0 1 0
Přespolní běh 2 1 1
Soutěž v jazyce ruském 0 1 0

 

Další významná umístění studentů

 

Okresní kola

4. místo a úspěšný řešitel Matematické olympiády

 

Krajská kola

9. místo a úspěšný řešitel Chemické olympiády

7. místo v Soutěži v jazyce francouzském

25. místo a úspěšný řešitel Chemické olympiády

Úspěšný řešitel Matematické olympiády

4., 5. a 9. místo v Olympiádě v jazyce českém

9. místo a úspěšný řešitel Fyzikální olympiády

 

Celostátní kola

18. místo v Olympiádě v angličtině