Erasmus logo 400px

 

Tento projekt je realizován za finanční podpory Evropské unie.

Foto Londyn 400px

Všeobecnému a sportovnímu gymnáziu, Bruntál, příspěvkové organizaci se jako jedné z pouhých padesáti devíti škol České republiky podařilo obdržet grant v projektu Evropské unie ERASMUS+ KA1a získalo tak finance pro pedagogy na několik studijních výjezdů za hranice našeho státu.

 

Díky této jedinečné příležitosti se čtyři učitelé cizích jazyků mohli vypravit na dvoutýdenní metodicko-vzdělávací kurzy v Anglii, Francii, Irsku, Německu a Rakousku, kde si prohloubili své vědomosti ve vyučovaných jazycích, získali informace o nových metodách použitelných ve výuce, zúčastnili se mezinárodních setkání s kantory z ostatních zemí světa, a zdokonalili se v přirozené komunikaci v jiné řeči vůbec. 

 

V letošním roce se dvouleté projektové klání uzavírá a byla by škoda nepodělit se s pedagogickou veřejností Bruntálska o tuto velkou zkušenost. Bruntálské gymnázium proto pozvalo učitele (nejen) cizích jazyků k účasti na bezplatném semináři o přípravě, průběhu a především přínosu projektu ERASMUS+ KA1. Účastníci semináře získali nejen informace o jednotlivých výjezdech, ale obdrželi i připravené materiály s novinkami a tipy do výuky.

 

Seminář se konal v úterý 15. března 2016 od 14.30 hod. v budově gymnázia na ulici Dukelská 1. Níže si můžete prohlédnout galerii fotografií z této akce, stáhnout si prezentace o jednotlivých mobilitách, které na tomto semináři zazněly, a projít si konkrétní aktivity a tipy do výuky.

 

Galerie fotografií z informačního semináře

Prezentace o mobilitách v rámci Erasmus+ KA1

Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.