V květnu se žáci našeho gymnázia zúčastnili akce TQ test (technologický kvocient).

Dne 20. 6. 2017 vyhlásila naše organizace veřejnou zakázku malého rozsahu na akci „Oprava venkovní dešťové kanalizace“.

Podklady k této veřejné zakázce jsou k dispozici ke stažení na našich webových stránkách: DOKUMENTY – VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ - soubory „Priloha c. 1 Obchodni podminky - navrh smlouvy o dilo - Oprava dešťové kanalizace.rtf“ a „Výzva k předložení nabídky - Oprava dešťové kanalizace.pdf ".

Soubor „Příloha č. 2 Zadávací dokumentace - Oprava dešťové kanalizace.rar“ je pro svou velikost umístěn ke stažení v Úschovně.

2017 06 projekt cl

Skupina ruštinářů z IV. A obdržela diplom za umístění na jednom z vítězných míst v mezinárodním projektu "Тетрадка Дружбы".

 

2017 06 08 hrady cl

Ve dnech 8. a 9. 6. 2017 se v tanečním sálu na zámku Jedlinka v polském městě Jedlina-Zdrój v Dolnoslezském vojvodství konalo finále VII. ročníku mezinárodního historického klání „Slezské hrady a zámky“.

2017 06 08 legie cl

Ve čtvrtek 8. června 2017 se v Brně uskutečnilo finále mezinárodní historické soutěže Co víš o československých legiích – Čo vieš o československých légiách?“. Všech 20 finalistů a jejich učitelů z obou republik se sešlo na slavnostním zahájení u památníku padlých ze světových válek v Brně – Židenicích, odkud se všichni přesunuli do Kapitulní síně Vojenské nemocnice Brno, kde se soutěžilo.